כלי החינוך של CCHR – למחנכים

עם יותר מ-100 מיליון איש שלוקחים תרופות פסיכוטרופיות (משנות מצב-רוח) לפי מרשם – 20 מיליון מתוכם ילדים – קשה למצוא היום אדם שלא מכיר מישהו שלקח סוג כלשהו של תרופה פסיכוטרופית.

אבל כיצד תרופות פסיכוטרופיות שלא נועדו לרפא שום מחלה פיזית מוגדרת, ללא שום יכולת ריפוי ידועה ועם רשימה ארוכה של תופעות לוואי, הפכו לטיפול הנפוץ בכל סוג של מצוקה נפשית או בעיה בחיים?

וכיצד הפסיכיאטרים שתומכים בתרופות האלה קיבלו את השליטה בתחום בריאות הנפש?

התשובות לשאלות אלה ולרבות אחרות הן קריטיות להבנה של התופעות החברתיות השליליות שקיימות כיום בכל העולם. מאחורי רבות מהן נמצאת שותפות פסיכיאטרית-פרמצבטית שמוכרת "מחלות" על-מנת לגרוף רווחים של מיליארדי דולרים מתרופות – תוך סיכון בריאותם, ואפילו חייהם, של אנשים. ערכת החינוך 'שיווק הטירוף' מספקת את התשובות לשאלות האלה – כמו גם את הפתרונות לבעיות בריאות הנפש שאותם הפסיכיאטרים מסתירים ולא רוצים שתדע. החומרים האלה מכילים מידע חיוני שנועד להגן על זכויות הפרט ולשים סוף לנוהגיה הפסולים של הפסיכיאטריה.

CCHR מציע את הערכה הזו בחינם למחנכים על-מנת לעזור להם ללמד אחרים על הסיכונים שבתרופות הפסיכוטרופיות האלה, ועל-מנת לספק מידע שמטופלים ורופאים לא מקבלים בדרך-כלל. חמש את עצמך בעובדות בנוגע לפסיכיאטריה.

כדי לבצע הזמנה מוקדמת של ערכת החינוך 'שיווק הטירוף: האם כולנו משוגעים?', לחץ כאן >>

הורדות