חבילת החינוך 'עידן הפחד' ללא תשלום

חבילת החינוך 'עידן הפחד' ניתנת ללא תשלום להיסטוריונים, פרופסורים ופעילים למען זכויות אדם שמעבירים הרצאות והנחיה לקבוצות, מלמדים בכיתות בבתי ספר או אוניברסיטה או מפעילים תוכניות לימוד קהילתיות.

ערכת החינוך הזאת מכילה:

  • מדריך למרצה של 'עידן הפחד', שמכיל את כל הכלים והמידע הנחוצים כדי להעביר סמינר מלא המבוסס על הסרט התיעודי עידן הפחד: משטר האימה של הפסיכיאטריה.
  • DVD של עידן הפחד: משטר האימה של פסיכיאטריה (1:48 שעות). הסרט התיעודי המזעזע הזה נותן את המידע האמיתי בנוגע לפשעי הפסיכיאטריה הנוראיים ביותר מבין הזוועות האנושיות - לפני, במשך ואחרי השואה - מעשים נתעבים מאוד שממשיכים כיום. מומחים וקורבנות מספרים את הסיפור האמיתי של פסיכיאטריה מראשיתה ועד היום, חושפים איך האופן שבו פסיכיאטריה מתבססת על אלימות וכפייה לא השתנה ולא הופסק.
  • סדרה של 24 חוברות נלוות לסרט עידן הפחד: משטר האימה של פסיכיאטריה עבור משתתפי הסמינר כדי שיקראו ויעבירו לאחרים.

יש באפשרותנו לספק לך את החומרים האלו ללא תשלום תודות לתרומות הנדיבות של תומכי CCHR. בתמורה, אנחנו מבקשים ממך ליידע את CCHR בנוגע לתוצאות שקיבלת כתוצאה מהשימוש במידע. CCHR מקבלת בברכה משוב מתלמידים/משתתפים והצהרות של עמיתים או אנשי מקצוע שהפיקו תועלת מידיעת העובדות האלה.

אם אתה לא מעביר שיעורים או סמינרים ואתה מעוניין להעלות את מודעות הציבור בנוגע להתעללויות בתחום בריאות הנפש, אנו מעודדים אותך להזמין את ה-DVD וערכת המידע ללא תשלום שלנו.

הזמן את חבילת החינוך
ללא תשלום
-