חוק מיושן של בריאות הנפש בהודו עובר עדכון שהיה צריך להתבצע מזמן, מבטיח שקטינים לא יעברו ECT ומפסיק עיסוקים פסיכיאטריים מזיקים אחרים.

קרא עוד >>
כדי להגן על דורות העתיד מפני נפילה לתוך אותה מלכודת, סניפי CCHR קיימו אירועים ביום הזיכרון הבינלאומי לשואה כדי לחשוף את המקור האמיתי של זוועות רבות שהתרחשו בשואה.

קרא עוד >>
ירי המוני מגיע לכותרות במדיה, אבל התרופות הפסיכיאטריות שעומדות מאחורי הרבה מהמקרים האלה נעדרות באופן בולט מהמאמרים האלה.

קרא עוד >>
סרט תיעודי של ה-BBC שאל את השאלה: האם תרופות פסיכוטרופיות הן הסיבה לאלימות?

קרא עוד >>
CCHR טוקיו, בחקירה שנמשכה שנתיים ועם קמפיין של מחאה ציבורית, הכריחה את המשרד הארצי לבריאות הנפש לעשות את עבודתו בהגבלת התעללות פסיכיאטרית.

קרא עוד >>
רז משגב, אב שהפך לעורך-דין בנושא משמורת של ילדים, חובר ל-CCHR ישראל כדי לתת להורים סיכוי במאבק נגד "עדים מומחים״ פסיכיאטרים וסימום פסיכוטרופי כפוי של ילדיהם.

קרא עוד >>
בעקבות הטרגדיה של מטוס ה-Germanwings,‏ CCHR גרמניה הציעה לשנות את מדיניות התעופה ולמצות את הדין עם הפסיכיאטרים.

קרא עוד >>
שני נציגי מדינת פנסילבניה מציגים הצעת חוק כדי להגן על ילדים מפני נזעי חשמל.

קרא עוד >>
מלך ועמו מצטרפים ל-CCHR ומשמיעים את קולם במחאה במהלך הכנס הבינלאומי של איגוד הפסיכיאטרים העולמי, כדי להגן על דור העתיד שלהם.

קרא עוד >>
במדינה שבה שיעור הסימום של ילדים הוא מהגבוהים בעולם, CCHR פותחת תערוכה שחושפת את האמת, ומעוררת השראה אצל מלך לדרוש עתיד טוב יותר לעמו.

קרא עוד >>
יצרן של מכשירים למתן נזעי חשמל נמצא תחת חקירה בגלל התעלמות מתלונות של מטופלים ובגלל שהוא המעיט בערכן של סכנות ה-"טיפול".

קרא עוד >>
פסיכיאטרים שלוקחים שוחד מחברות תרופות כדי לקדם תרופות שקריות לא יצליחו עכשיו להתחמק בקלות.

קרא עוד >>
כאשר סידני בת השבע קיבלה מרשם לתרופות פסיכיאטריות, היא הפכה ל-"כלי ריק". והיא היתה עלולה להישאר אבודה, אילולא אהבתה של אחותה ומסע החיפושים הבלתי נלאה שלה כדי להביא אותה בחזרה.

קרא עוד >>
כשהכול נראה קודר עבור "מדינת האלוהה״, CCHR הוואי הציפה את בניין הקפיטול של המדינה עם האמת על סמים פסיכיאטריים, והצליחה לחסל את הצעת החוק בדקה התשעים.

קרא עוד >>
צ'פלין צבאי מעורר מאות לזהות את "נביאי השקר״ של הפסיכיאטריה ומלמד צ'פלינים אחרים לעשות את אותו הדבר.

קרא עוד >>
CCHR משתפת פעולה כדי להגן על בחורים בבית-החולים הציבורי באוסטין מפני ד"ר צ'רלס פישר.

קרא עוד >>
בנובמבר 2014 מומחים אמרו לסנאטורים של ארה"ב שמתן תרופות פסיכופרמצבטיות הוא הגורם העיקרי לשיעור ההתאבדויות הגבוה אצל יוצאי צבא.

קרא עוד >>
כששיעור ההתאבדויות בקרב יוצאי צבא הוא כמעט פי שלושה מזה של האוכלוסייה הכללית, אנשים שאכפת להם מהחיילים שלנו מחפשים בדחיפות פתרון שיעזור לפתור את המשבר הזה. הפתרון הזה הוא הסרט הדוקומנטרי החושפני של CCHR.

קרא עוד >>
הורדות