מה שהתחיל כמקרה בודד שבו שירותי ההגנה לילד ניתקו ילדה באופן בלתי חוקי מאימא שלה הופך עבור עורכת-דין פלילית למלחמת מצווה להוטה למען זכויות ההורים.

קרא עוד >>
CCHR פלורידה התחברה עם עורכי-דין מקומיים כדי לערוך את הסימפוזיון וועידת הפסגה הראשונים אי פעם של סנגורים בנושא חוק בייקר כדי לתקוף את סוגיות האשפוז הכפוי במדינה.

קרא עוד >>
CCHR יפן עורכת תערוכות נודדות וסמינרים לחברי הפרלמנט של יפן כדי לצאת נגד מספר הילדים שמקבלים תרופות פסיכוטרופיות.

קרא עוד >>
CCHR מביאה את תערוכת 'פסיכיאטריה: תעשיית המוות' כדי ללמד אזרחים מקסיקניים.

קרא עוד >>
הכומר פרד שו איחד כוחות עם ה-NAACP כדי להעביר החלטות שנועדו להגן על אפרו-אמריקאים מהתעללות פסיכיאטרית וטיפול בנזעי חשמל.

קרא עוד >>
CCHR בריטניה טוענת שהכנס הבינלאומי של המכללה המלכותית לפסיכיאטריה מפיץ מדע זבל לציבור ומסכן מאוד את ילדי בריטניה.

קרא עוד >>
אחרי עלייה בשימוש בתרופות פסיכיאטריות, CCHR אוסטרליה מגיעה ל-14 אחוז מתושבי המדינה עם סרט תיעודי שחושף את האמת.

קרא עוד >>
CCHR צרפת נתנה קבלת פנים חמה לוועידה של איגוד הפסיכיאטרים האירופי.

קרא עוד >>
התערוכה הניידת של CCHR שנפתחה באיזור דאון טאון איסט סייד בוונקובר מתחילה מלחמת מצווה להציל את האומות הראשונות של קנדה מההתעללות הפסיכיאטרית המשתוללת.

קרא עוד >>
CCHR דואגת שקולה יישמע נגד טיפול בהלם חשמלי, "טיפול" פסיכיאטרי שמעולם לא סיפק ראיות לכך שהוא בטוח או אפקטיבי. היום משתמשים בו על ילדים בגיל חמש ואפילו קטנים יותר בשם ה-"עזרה", ו-CCHR אומרת: "עצרו את ההתעללות הזאת!"

קרא עוד >>
דיאן שטיין, נשיאת CCHR פלורידה, מספרת מה כל אחד יכול לעשות כחלק מסניף של CCHR נגד התעללות פסיכיאטרית.

קרא עוד >>
סטודנטים בוועידה לאומית של עובדי סיעוד מעריכים מכל הלב את העבודה של CCHR

קרא עוד >>
חוק מיושן של בריאות הנפש בהודו עובר עדכון שהיה צריך להתבצע מזמן, מבטיח שקטינים לא יעברו ECT ומפסיק עיסוקים פסיכיאטריים מזיקים אחרים.

קרא עוד >>
כדי להגן על דורות העתיד מפני נפילה לתוך אותה מלכודת, סניפי CCHR קיימו אירועים ביום הזיכרון הבינלאומי לשואה כדי לחשוף את המקור האמיתי של זוועות רבות שהתרחשו בשואה.

קרא עוד >>
ירי המוני מגיע לכותרות במדיה, אבל התרופות הפסיכיאטריות שעומדות מאחורי הרבה מהמקרים האלה נעדרות באופן בולט מהמאמרים האלה.

קרא עוד >>
סרט תיעודי של ה-BBC שאל את השאלה: האם תרופות פסיכוטרופיות הן הסיבה לאלימות?

קרא עוד >>
CCHR טוקיו, בחקירה שנמשכה שנתיים ועם קמפיין של מחאה ציבורית, הכריחה את המשרד הארצי לבריאות הנפש לעשות את עבודתו בהגבלת התעללות פסיכיאטרית.

קרא עוד >>
רז משגב, אב שהפך לעורך-דין בנושא משמורת של ילדים, חובר ל-CCHR ישראל כדי לתת להורים סיכוי במאבק נגד "עדים מומחים״ פסיכיאטרים וסימום פסיכוטרופי כפוי של ילדיהם.

קרא עוד >>
הורדות