האומות הראשונות בוונקובר מוצאים תקווה עם מלחמת המצווה של CCHR

החברים באומות הראשונות בוונקובר פותחים בגאווה את התערוכה הניידת של CCHR במטרה לעזור לאנשיהם להתחבר למסורות שלהם לרפא את עצמם.
התערוכה הניידת של CCHR שנפתחה באיזור דאון טאון איסט סייד בוונקובר מתחילה מלחמת מצווה להציל את האומות הראשונות של קנדה מההתעללות הפסיכיאטרית המשתוללת.

באפריל ב-2017, CCHR פתחה את התערוכה הניידת 'פסיכיאטריה: תעשיית המוות' בוונקובר, קנדה, ב-דאון טאון איסט סייד (DTES), איזור שסובל משימוש נרחב בסמים ומתוכניות פסיכיאטריות.

אבל מתוך 2,068 האנשים שביקרו בתערוכה, רבים היו מהאומות הראשונות בקנדה – העמים הילידים בקנדה. בעוד שהם מהווים 4.3 אחוזים מסך האוכלוסייה בקנדה, בני האומות הראשונות מהווים 40 אחוזים מתושבי DTES.

רבים מבני האומות הראשונות שהגיעו לתערוכה איבדו אנשים אהובים בגלל התאבדות. שיעור ההתאבדות בקרב האנשים האלה הוא יותר מאשר כפול מהממוצע הלאומי; ועם זאת, באופן אירוני הם גם מקבלים יותר עזרה נפשית "מקצועית" (כלומר, עזרה פסיכיאטרית) לעומת הממוצע הלאומי. בהשוואה לממוצע של 8 אחוזים בקנדה, 17 אחוזים מהילידים נמצאים בתוכניות פסיכיאטריות.

זה נעשה ברור באופן מדאיג – למרות הרמה הגבוהה יותר של טיפול נפשי – שיעור ההתאבדות הגבוה הראה את חוסר האפקטיביות של התוכניות הפסיכיאטריות האלה ואת הצורך של בני האומות הראשונות למצוא פתרונות אמיתיים.

אומן גילוף בעץ מבני האומות הראשונות סיפר איך הוא איבד את בנו שהתאבד לפני שישה חודשים. הבן שלו לקח תרופות פסיכיאטריות. גם בנו של חבר קרוב שלו התאבד לאחרונה בזמן שהוא לקח תרופות פסיכוטרופיות.

מנכ"לית CCHR ונקובר, שרון וורנר, שבעצמה שייכת לאומות הראשונות, הוזמנה לדבר בתחנת הרדיו Vancouver Co-op. לאחר מכן היא תדרכה את הצ'יף טומי קארלי, הצ'יף היורש של בני האומות הראשונות אהטסאת' (Ehattesaht) שחיים באי ונקובר הסמוך.

הצ'יף כתב מכתב אזהרה לאנשיו שנאמר בו "הפסיכיאטריה לא פועלת לפי המסורות שלנו ואפשר לראות בבירור את סימום היתר של ילדינו. אני מפציר בכל בני עמי לבקש ריפוי מסורתי עבור המיינד והנפש שלנו, ולהיפגש עם רופאים אמיתיים ואחראיים כדי לקבל דעה שנייה מיומנת בכל המקרים".

לאחר מכן וורנר הצטרפה לצ'יף קארלי בתוכנית הרדיו שלו שמשודרת בבוקר בתחנת הרדיו Tuff City Radio, שם הם דיברו על התעללות פסיכיאטרית. CCHR גם ארגנה והעבירה סמינרים מיוחדים לבני האומות הראשונות בוונקובר.

תערוכה ניידת שנייה של 'פסיכיאטריה: תעשיית המוות' נפתחה בפברואר 2018 והצ'יף קארלי הנחה את גזירת הסרט. בשלושה סמינרים הוקרנו הסרטים התיעודיים של CCHR 'שיווק הטירוף', 'עידן הפחד' ו-'האויב הסמוי'.

ההשפעה היתה כל-כך עצומה שתוך פחות משנה חברת הפרלמנט הקנדי ג'ין אוגוסטין חילקה שבחים לעבודה של CCHR ואמרה "העבודה הזאת בהחלט מצילה חיים".קבוצות של CCHR ברחבי העולם מקיימות צעדות מחאה והפגנות נגד התעללות פסיכיאטרית, כמו ההפגנה הזאת בסרסוטה, פלורידה.

נוקטים פעולה
התחל קבוצת CCHR או הצטרף לאחת

כדי ש-CCHR תוכל להגשים את שליחותה, אנחנו תלויים באנשים ברחבי הפלנטה שמסורים למיגור ההתעללות בתחום בריאות הנפש. רשת הסניפים של CCHR גדלה בהתמדה ואנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו.

הזמן חומרים מ-CCHR.org עבור הפעילויות שלך והתחל להעביר הקרנות של סרטים תיעודיים, סמינרים וקמפיינים של החתמות על עצומות נגד טיפול בנזעי חשמל וסימום ילדים. אתה יכול לייצג אנשים שסבלו מהתעללות ולעשות פעולות רבות נוספות כדי לחשוף את תרמית הפסיכיאטריה.

כדי לראות דוגמה של סניף מצטיין של CCHR בפעולה, לך ל-scientology.tv וראה איך הנשיאה של CCHR פלורידה, דיאן שטיין, נלחמת בתעשיית הפסיכיאטריה ובאג'נדה שלהם להרוויח מ-"טיפול" בילדים ובמשפחות. כמו כן, צפה בסרטים התיעודיים של CCHR ב-scientology.tv בימי שבת ב-18:00 וב-21:00 זמן פסיפיק סטנדרטי.

צור איתנו קשר עם מידע על הקבוצה שלך וכל דבר אחר שאתה צריך.


עזור לשים קץ להתעללות הפסיכיאטרית

בתור כלב שמירה של תחום בריאות הנפש ללא כוונת רווח, CCHR תלויה בחברויות ובתרומות כדי להוציא לפועל את שליחותה לבער הפרות של זכויות האדם בידי הפסיכיאטרים ולנקות את תחום בריאות הנפש. כדי להיות חלק מהתנועה הגדולה ביותר בעולם לשינוי בריאות הנפש, הצטרף לקבוצה שעזרה לחוקק מעל 180 חוקים להגנה על אזרחים מפני עיסוקים פסיכיאטריים מזיקים.

הורדות