דפי עובדות ודו"חות.

לחץ כאן כדי להוריד דפי עובדות ודו"חות על נושאים החל מחלופות לטיפול בבריאות הנפש ואזהרות בינלאומיות לגבי תרופות פסיכיאטריות ועד למרמה ולהתעללות הפסיכיאטרית.

אינטרסים מנוגדים

פרוייקט לפתרון תרופתי בטקסס: אלן ג'ונס חושף את האמת על הרופאים.

אלן ג'ונס, איש חקירות לשעבר במשרד המפקח הכללי במדינת פנסילבניה, הלשכה לחקירות מיוחדות, מדווח על הקנוניה בין חברות התרופות לבין הפסיכיאטרים, במטרה להפיץ באופן נרחב תרופות פסיכוטרופיות ולהעלות את עלויות הביטוח.

סי בי אס. 48 שעות– מקדמים את מזימת הפסיכיאטרים ותעשיית התרופות

זה לא מפליא שהתכנית '48 שעות' של סי בי.אס. טענה ש-"סכיזופרניה" היא "מחלת נפש" שמקורה גופני ויש לטפל בה באמצעות סמים פסיכיאטריים מתישים. סי. בי. אס. מקבלת קרוב ל-600 מיליון דולר בשנה הכנסות מפרסומות של חברות התרופות, והתרופות האנטי-פסיכוטיות המיוצרות על ידי נותני החסות של סי.בי.אס. הן רווחיות ביותר.

תרמית האבחונים

פסיכיאטרים לא מסוגלים לחזות, לטפל או לרפא התנהגות אלימה.

הפסיכיאטרים עצמם מודים שאין באפשרותם לחזות מצבים מסוכנים. הם משחררים לעתים קרובות מטופלים אלימים מהמוסדות שלהם, וטוענים שהמטופלים האלה אינם מהווים סכנה לאחרים, או מעניקים להם פריבילגיות הפוגעות בנהלים בטיחותיים. בהתאם ל'מדריך האבחון והסטטיסטיקה של הפרעות נפשיות' של אגודת הפסיכיאטרים האמריקאית, "כאשר מדובר בכשירות, אחריות פלילית או נכות המדריך אינו מספיק כדי לקבוע מבחינה משפטית אם קיימת 'הפרעת נפש', 'אי-כשירות נפשית', 'מחלת נפש' או 'נכות נפשית'." קרא עוד בדו"ח זה.

להאשים את המוח: הונאת "חוסר האיזון הכימי". אבן היסוד של המודל של המחלות הפסיכיאטריות של ימינו, היא התיאוריה שחוסר איזון כימי שמקורו במוח גורם למחלת נפש.

בכל אופן, דוקטור מרק גרף, יושב ראש ענייני הציבור של 'אגודת הפסיכיאטרים האמריקאית' אמר שהתיאוריה הזו "נבעה בוודאי מתעשיית התרופות". עמיתו ד"ר סטיבן שרפשטיין, נשיא לשעבר של 'איגוד הפסיכיאטרים האמריקני' נאלץ להודות תחת לחץ המדיה, ש"אין בדיקת מעבדה חד משמעית" היכולה לקבוע חוסר איזון כימי במוח.כאן תמצא תקציר מצומצם המתאר את התיאוריה שמאחורי התרמית של "חוסר האיזון הכימי" בלווי הערות מומחים שמפריכות אותה לגמרי.

מכתב פתוח של רופאים לממשלות

עד כמה עלינו להיות מודאגים בקשר לדיווחים על כך שמחלות הנפש הפכו להיות למגיפה הפוגעת באחד מכל אדם רביעי בעולם כיום? בהתאם למקור של הדיווחים המדאיגים האלה – תעשיית הפסיכיאטריה – מחלות הנפש מאיימות לבלוע את כולנו וניתן לעצרן רק אם יוגדל התקציב מיד ובאופן משמעותי. מכתב זה מרופאים הוא המבוא לחוברת של CCHR על משבר "מחלות הנפש" שנוצר על ידי הפסיכיאטרים.

הנטל הכלל-עולמי של מחלות

לואיס ג'וד, מנהל המכון הלאומי לבריאות הנפש (NIMH) משנת 1987 ועד 1990, יצר את אסטרטגית השיווק של הפסיכיאטריה כשהוא הולך יד ביד עם ההתקדמות המהירה של 'מדריך האבחון והסטטיסטיקה של הפרעות נפשיות'. זה כונה "עשור המוח" והוכנס לתוך החוק האמריקני באמצעות הצהרה נשיאותית. מאז, שווקו מונחים כגון "הפרעה מוחית ברת טיפול," "מחלת מוח שלא באשמת אף אחד" ו-"חוסר איזון כימי במוח". דו"ח זה מראה כיצד הנטל הכלל-עולמי של מחלות, כשזה מתייחס ל"הפרעות נפש", הוא הונאה.

האם אי שפיות גורמת לפשיעה? מאת תומס ס. סזאס M.D.

מאמר זה של ד"ר תומס סזאס המפורסם, רעיונות לגבי חופש, הועתק ברשותו של העורך שלדון ריצ'מן. הוא פורסם על ידי הקרן ללימודי כלכלה, אירוינגטון-און- הדסון, ניו יורק 10533.

אזהרות מתרופות

שיעור מקרי ההתאבדויות בקרב נוער מתבגר לא נגרם בגלל האזהרות במסגרת השחורה שמופיעות על גבי קופסאות התרופות.

פסיכיאטרים המעוניינים בגידול המכירות של תרופות, סובבו את האשמה וקידמו במדיה את הרעיון שהעליה בשיעור מקרי ההתאבדות בקרב ילדים נגרמה בעקבות אותן "אזהרות במסגרת השחורה". הדבר היה כוזב לחלוטין ודו"ח זה מפרט מדוע.

אנטומיה של מגיפה: סמים פסיכיאטרים והעלייה מרקיעת השחקים של מחלות נפש באמריקה מאת רוברט וויטקר.

מאמר זה חוקר איך ב-50 השנים האחרונות, נסקה כמות מחלות הנפש החמורות בארצות הברית באופן מדהים. סקירה של הספרות המדעית מגלה, שצורת החשיבה שלנו התומכת בטיפול תרופתי הגבירה לאין שיעור את המגיפה הזו. התרופות מעלות באופן ניכר את הסיכוי לחלות במחלות כרוניות, והן גורמות לסימפטומים פסיכיאטריים חדשים וחמורים יותר אצל אחוז ניכר מהמטופלים.

התעללות במוסדות פסיכיאטריים

התעללויות פסיכיאטריות במדינת ניו יורק.

הדו"ח מכסה: מיתות, התעללות, פשע (כולל הונאה כספית עצומה במדינת ניו יורק), התעללויות במטופל (כולל מקרה אשפוז בכפיה שנוגע בסוגיה של אי יכולתם של פסיכיאטרים לקבוע מצבים מסוכנים), בריחה של אסירים פסיכיאטריים שגורמים נזק, וניסויים פסיכיאטריים בניו יורק.

הצהרת זכויות האדם לבריאות הנפש.

הצהרת בריאות הנפש של CCHR מתווה את העקרונות המנחים של CCHR ואת התקנים ואמות המידה לחקור ולחשוף ללא לאות הפרות זכויות האדם בידי פסיכיאטריה. תקנים אלו עזרו לאנשים רבים לחשוף התעללות מוסדית והם שימשו כקווים מנחים לשיקום ענף בריאות הנפש.

בריאות נפשית שוויונית

העלאת עלויות הביטוח

הפסיכיאטר סנדר בראינר, בעיתון Psychiatric Times כתב, שקרוב ל40% מהפסיכיאטרים בארצות הברית נתבעים בשל רשלנות רפואית במהלך הקריירה שלהם. זה יכול להשפיע על ההוצאות של הרפואה הכללית. דו"ח שפורסם על ידי מכון מידע הביטוח שכותרתו "ביטוח נוהלי רפואה חורגים", קובע בדיוק את זה: "רוב חברות הביטוח התאימו את התשלומים שהם גובים על הפוליסות שלהם לתביעות הרבות שהם חשופים להם ולרשלנות הרפואית הרווחת, ובחלק מהמקרים יצאו לגמרי מהשוק".

סריקה לשם מיון ואיתור מחלות נפש

סריקה לשם מיון ואיתור מחלות נפש בבתי הספר מובילה לסימום רחב ומסוכן של ילדים.

ב-2003, דו"ח המיועד לממשל הפדרלי העוסק ב- "טיפול בבריאות הנפש" המליץ שכל 52 מיליון ילדי בתי הספר האמריקנים יעברו 'סריקה לשם מיון ואיתור מחלות נפש'. הדו"ח טען – ללא שמץ של הוכחה מדעית – ש"איתור מוקדם, הערכה, וקשר עם טיפול" יוכלו "למנוע החמרת המצב של בעיות בריאות הנפש...". כיום, מדינה אחר מדינה קיבלה על עצמה המלצות אלו והסריקות מתבצעות בהן. הבן את העובדות והצטרף למאבק.

רותרפורד תובע את ביה"ס באינדיאנה על כך שעשה סריקה לשם מיון ואיתור מחלות נפש ללא הסכמה, שוחרר לפרסום על ידי נישה מוחמד ממוסד רותרפורד

סאות באנד, אינדיאנה; עורכי דין מטעם מכון רותרפורד הגישו תביעה בבית המשפט המחוזי האמריקני של אינדיאנה בשמה של משפחה מאינדיאנה שבתה בת ה-15, צ'לסי רודס, נאלצה לעבור 'סריקה לשם מיון ואיתור מחלות נפש'. אם אתה רוצה להגן על ילדך מפני סריקה פסיכיאטרית בבית הספר, כדאי מאוד לקרוא את המאמר הזה.

התרמית הפסיכיאטרית

הונאה בתחום בריאות הנפש: עסק גדול

ב-1991 בדאלאס, טקסס, שני אנשי ביטחון במדים עצרו את מכונית הסיור שלהם ליד ג'רמי הראל בן ה-14 ולקחו אותו, בניגוד לרצונו ולמרות מחאותיה של אימו, לבית חולים פסיכיאטרי פרטי בבעלותם של ה'מכונים הפסיכיאטרים של אמריקה' (PIA), שנמצאים בבעלות ה'חברה לרפואה לאומית' (NME). פסיכיאטר, ד"ר מארק בולאן, ונציג של רשויות הרווחה – שמעולם לא דיברו עם ג'רמי או עם הוריו – הגישו בקשה לבית המשפט לאשפז את הילד, בטענה שהוא "משתמש בסמים" ושסבו וסבתו התעללו בו התעללות פיזית. קרא את הסיפור הזה ולמד יותר על הנוהג הבלתי חוקי של "ציד מטופלים".

תרמית העורמה הפסיכיאטרית

חברת הביטוח Blue Cross & Blue Shield United שבסיסה בארצות הברית, מדווחת שסוגי הונאות ביטוח הבריאות הקיימים הם רבים ככל "שיכול המוח הקרימינלי להמציא". דף עובדות זה מציע רק דוגמא קטנה מסך כל ההרשעות.

פסיכולוגיה

ה"מדע" ללא נשמה

אחת הבעיות המרכזיות עם פסיכולוגיה היא שהיא מסתמכת על מודלים התנהגותיים פסיכיאטרים או ביולוגיים – התרחקות רבה ממקורותיה. בעבר הפסיכולוגיה הייתה תולדה של פילוסופיה מוקדמת ובמקור מטרתה הייתה לחקור את הנשמהפסיכה (נפש) ולוגיה (לימוד של). המחשבה הכללית היתה שהמיינד והגוף הם ישויות נפרדות. התייחסו לכל איש ואישה כמורכבות המכילה נשמה, שכל וחומר. אנו מציגים לפניכם סקירה קצרה על מקורותיה של הפסיכולוגיה.

אירועי ירי בבתי ספר

רשימה של בתי ספר ונערים שביצעו אירועי ירי לאחרונה.

נערים שביצעו את אירועי הירי שהתרחשו לאחרונה היו תחת השפעת תרופות פסיכיאטריות. אירועי ירי אלו הרגו 54 איש ופצעו 105.

פתרונות

הועדה למיגור רפואת אליל. הצפת השוק בסמים פסיכו טרופיים.

הוועדה הרפואית האמריקאית לרפואת אליל 1963-1974, שמה לה למטרה להוציא שם רע לכירופרקטורים, כשהיא דוחקת בחבריה להעניק את "תמיכתם המלאה להמשך ההתקפה הנמרצת על הרמאות הרפואית (של הכירופרקטורים) ולביצוע תכנית הלימוד על כת הכירופרקטיקה." ה- AMA המליץ לקונגרס להוציא את הטיפולים הכירופרקטים מרשימת הטיפולים להם זכאים המבוטחים. דו"ח זה מראה כיצד פסיכיאטרים, ביחד עם ה- AMA, בקשו להוציא שם רע לשיטות טיפול אלטרנטיביות שאין בהן שימוש בסמים כשהם שוללים מהמטופלים את הזכות לקבל מידע מלא על כלל האפשרויות הפתוחות לפניהם.

פתרונות לבריאות נפש טובה יותר

לאנשים אכן יש בעיות בחיים, לעתים רציניות מאוד. קשיים נפשיים אכן קיימים; תקוותיהם וחלומותיהם של אנשים יכולים להתנפץ ודרכי ההתמודדות שלהם יכולות להיכשל. בכל אופן, עם סמים פסיכיאטריים משני-חשיבה והורסי-גוף בתפוצה כל כך רחבה, פסיכיאטרים אינם מרפאים, כי אם יוצרים תלות והתמכרות בקרב מטופלים שיצרכו תרופות ממכרות אלה כל חייהם. בעוד שחברי- CCHR לא מספקים ייעוץ רפואי, הדו"ח הזה מציע מידע על אפשרויות אלטרנטיביות שרופאים המליצו עליהן.

לכל המסמכים דרושה תכנת Adobe Acrobat Reader , הניתנת להורדה בחינם.על ידי לחיצה כאן.

הורדות