חוברות

חוברות אלה ניתנות להורדה. יש בהן מידע נוסף בקשר לסימום הפסיכיאטרי ובקשר להתעללות בילדים ולתופעות הלוואי של תרופות פסיכיאטריות.

תרופות פסיכיאטריות ועתידו של ילדך

חוברת זאת בת 16 העמודים שהיא קלה לקריאה, מבקשת מהורים להיות מודעים לאפשרויות העומדות בפניהם, להטיל ספק במידע שפסיכיאטרים ורופאים נותנים להם, כולל כיצד הם החליטו שילד סובל מ"חוסר איזון כימי" במוח שדורש תרופה פסיכוטרופית. החוברת 'תרופות פסיכיאטריות ועתידו של ילדך' אינה מכתיבה להורים מה לעשות; היא אומרת להם להשתמש בשיפוט הטוב ביותר שלהם כהורים. בכל אופן, כדי לעשות זאת, עליהם ראשית כל לקבל מידע.

'מותם השקט של ילדי אמריקה'

כיום, הטיפול הנפשי של צעירים הוא הימור על חיים ומוות, וכשלוקחים בחשבון את המספר הגדול של מקרי מוות, זהו הימור שיש לשקול בכובד ראש. זאת כבר לא שאלה של האם ילדים מתים עקב טיפול פסיכיאטרי, אלא הילד של מי יהיה הבא בתור. השאלה היא האם הורים מוכנים להמר על חיי ילדיהם כאשר הם מעבירים אותם אבחון פסיכיאטרי סובייקטיבי ונותנים להם סמים משני חשיבה וטיפולים מסוכנים.

תופעות לוואי של סמים פסיכיאטריים נפוצים:

בעוד שהאתר הזה מספק עובדות על תופעות הלוואי של סמים פסיכיאטריים, בחוברת זו ישנן כל האזהרות שיצאו מרשויות וסוכנויות הקובעות את התקנים. אזהרות אלו מסודרות לפי זמן הוצאתן לאור. הן מספקות מידע שכל צרכן צריך להיות מודע לו ואם יתעלם ממנו יהיה זה על אחריותו שלו.

נחוצה תוכנת Adobe Acrobat Reader, שניתנת להורדה בחינם על ידי לחיצה כאן.

הורדות