פרטים על ערכת הלימוד

'שיווק הטירוף: האם כולנו בלתי שפויים?' זמין בחינם למחנכים. ערכת הלימוד מספקת לך את הכלים שאתה זקוק להם על מנת ללמד אחרים על הסיכונים שיש בתרופות משנות-חשיבה, ואיך לנקוט בפעולה אפקטיבית בניקוי תחום בריאות הנפש.ערכת הלימוד כוללת:

  • 'שיווק הטירוף: האם כולנו בלתי שפויים?' די.וי.די: סרט תיעודי רב שבחים שמספר את הסיפור של שותפות שמניבה כסף רב בין הפסיכיאטריה לחברות התרופות, שיצרה מרכז רווחים של 80 מיליארד דולר מתרופות פסיכוטרופיות. הסרט התיעודי בן שלושת החלקים, שנכנס עמוק מתחת לציפוי התאגידים, חושף את האמת מאחורי מזימות השיווק הערמומיות וההונאה המדעית שמסתירות קמפיין מכירות מסוכן ולעתים קרובות קטלני.
  • 'שיווק הטירוף: האם כולנו בלתי שפויים?' מדריך למחנך: מדריך זה מלווה את הדי.וי.די התיעודי, 'שיווק הטירוף' – ושניהם מבוססים על ארבעים שנות מחקר ועבודה עם מקצוענים מתחום הבריאות. חוברת זו, שמכילה סמינרים שמעודדים השתתפות כיתתית, בוחנת את האופן שבו התעשייה הפסיכיאטרית-תרופתית נכנסה לתוך הבתים שלנו, לבתי-הספר שלנו ולעסקים שלנו, ומשכנעת מיליונים שהדרך היחידה לפתור את בעיותיהם היא לפנות לתרופות מזיקות כמוצא אחרון. הסמינרים סובבים סביב הסרט בן 13 החלקים וחוברות המידע העוסקות בתרופות הפסיכוטרופיות השונות. המדריך למחנך מגיע גם עם מילון מונחים על מנת להגדיר מונחים הקשורים לתרופות, ודפי מידע שניתן להפיץ לכיתה.
  • סדרת החוברות על תרופות פסיכוטרופיות: על מנת לחדור מבעד לתעמולת השיווק של "יתרונות" התרופות, שש חוברות מספקות סימוכין קל לקריאה על תופעות הלוואי השכיחות של תרופות פסיכוטרופיות, כמו גם על אלטרנטיבות טיפול זמינות. סדרה זו, אשר דנה בתרופות נגד דיכאון, נגד פסיכוזה ונגד חרדה, בסמי הרגעה, סמי מרץ ובמייצבי מצב רוח, שופכת אור על הסיכונים הרציניים הפוטנציאליים שהם מהווים לצרכנים. הנה העובדות האמיתיות שמפוענחות לעתים רחוקות מהעלונים המסובכים לצרכן המסופקים באריזת התרופה. מצורפים עשרים וארבעה עותקים של שישה סטים של חוברות. במידה ובכיתתך או בקבוצת הסמינר יש יותר מ-24 תלמידים אתה יכול להזמין עד שתי חבילות נוספות בחינם.

אם אתה מחנך, אתה יכול להזמין מראש את ערכת המחנך שלך בחינם, באמצעות לחיצה כאן >>

הורדות