חבילת חינוך המדריך לאבחון וסטטיסטיקה: ההונאה הקטלנית ביותר של הפסיכיאטריה

חבילת חינוך 'המדריך לאבחון וסטטיסטיקה (DSM): ההונאה הקטלנית ביותר של הפסיכיאטריה' ניתנת ללא תשלום למחנכים או למנחי סמינרים, כולל אנשי מקצוע מתחום הרפואה שמעבירים הרצאות ומנחים קבוצות, מלמדים כיתות בית ספר או אוניברסיטה, מריצים תוכניות לימוד קהילתיות או מנחים סמינרים או כיתות ללימודי המשך ברפואה (CME). ערכת החינוך הזאת מכילה:

  • המדריך למחנך על ה-DSM: ההונאה הקטלנית ביותר של פסיכיאטריה, מכיל את כל הכלים והמידע הנחוצים כדי להעביר תוכנית לימודים מלאה שמבוססת על הסרט התיעודי.
  • ה-DVD של הסרט התיעודי המדריך לאבחון וסטטיסטיקה: ההונאה הקטלנית ביותר של הפסיכיאטריה (1:18 שעות) באמצעות השימוש ב-'מדריך לאבחון וסטטיסטיקה של הפרעות נפשיות' (DSM), יכולים פסיכיאטרים לאכוף סימום, להפריד ילדים מהוריהם ולמנוע מאנשים את החופש שלהם בכך שמאשפזים אותם במוסדות פסיכיאטריים. אבל ה-DSM הוא לא כלי לריפוי אלא העמדת פנים מקושטת, כביכול-מדעית, שמשרתת כמנוע לתעשייה פסיכיאטרית של 330 מיליארד דולרים. הסרט התיעודי הזה מציג את האמת המזעזעת, החל מהמיתוס על כימיה של המוח דרך הודאה של פסיכיאטרים שהם לא יכולים להגדיר למה הם מתכוונים כשהם אומרים "הפרעה נפשית" ועד לעובדה ש-"הפרעות" חדשות נכנסות למדריך לא בעקבות מחקר מדעי אלא על-פי הצבעת הרוב.
  • סדרה של 24 חוברות נלוות לסרט המדריך לאבחון וסטטיסטיקה: ההונאה הקטלנית ביותר של הפסיכיאטריה עבור משתתפי הסמינר כדי שיקראו ויעבירו לאחרים.

יש באפשרותנו לספק לך את החומרים האלו ללא תשלום תודות לתרומות הנדיבות של תומכי CCHR. בתמורה, אנחנו מבקשים ממך ליידע את CCHR בנוגע לתוצאות שקיבלת כתוצאה מהשימוש במידע. CCHR מקבלת בברכה משוב מתלמידים/משתתפים והצהרות של עמיתים או אנשי מקצוע שהפיקו תועלת מידיעת העובדות האלה.

אם אתה לא מעביר שיעורים או סמינרים ואתה מעוניין להעלות את מודעות הציבור בנוגע להתעללות בתחום בריאות הנפש, אנו מעודדים אותך להזמין את ה-DVD וערכת המידע ללא תשלום שלנו.

הזמן את חבילת החינוך
ללא תשלום

אנא מלא את הטופס הבא כדי לקבל את החבילה ללא תשלום.

-