פעולות שאתה יכול לבצע

ההצלחה הגוברת של מסע ההסברה של CCHR להשבת זכויות אדם וכבוד בתחום בריאות הנפש מושגת, במידה רבה, הודות לתרומות הרבות של אזרחים, אנשי מקצוע, צרכנים, קבוצות וארגונים אכפתיים המסייעים לביצוע פעולותיה בקנה מידה עולמי. להלן צעדים שתוכל לנקוט שיעשו את ההבדל.

1. הגן על אחרים מפני התעללות פסיכיאטרית: שתף חברים, עמיתים, בני משפחה ואחרים שנפגעו מהמערכת הפסיכיאטרית בתיעוד הזה. היכנס לאתר il.cchr.org/vets למידע נוסף על מה שחיילים משוחררים יכולים לעשות כדי להגן על עצמם ועל אחרים.

2. דווח על התעללות פלילית וכל סוג אחר של התעללות פסיכיאטרית: אם אתה או עמית, קרוב משפחה או חבר יודעים על התעללות פסיכיאטרית פלילית, תוכלו לדווח על הפסיכיאטר האחראי לפשע (לדוגמה: תקיפה, הזנחה פושעת, כליאה לא חוקית או הונאה) על-ידי יצירת קשר עם גורם אכיפת החוק. תוכל גם למלא את טופס הדיווח על התעללות און-ליין ב- il.cchr.org/abusereport. אם אין מספיק ראיות על התעללות פלילית, תוכל גם להגיש תלונה אזרחית לוועדת הסמכה רפואית אשר חוקרת ותובעת לדין על עיסוק לא תקין או הזנחה ברפואה. אם אתה משרת בצבא או שאתה חייל משוחרר, והפסיכיאטר הפוגע הוא איש צבא, בדוק עם אגף הרפואה מהן הדרכים להגשת תלונה פלילית או תלונה אזרחית. העבר עותק של תלונתך ל- CCHR הבינלאומי ב- contact@cchr.org.

3. ארגן קבוצות תמיכה: ארגן או תמוך בקבוצות אחרות של חיילים משוחררים שאובחנו כסובלים מהפרעת הלם קרב (PTSD) או "הפרעה נפשית" אחרת, ועִזרו אחד לשני, באמצעות פיקוח רפואי הולם (לא פסיכיאטרי), להפסיק את לקיחת התרופות הפסיכיאטריות. אף פעם אל תנסה לעשות את זה ללא פיקוח רפואי. היכנס לאתר cchrint.org/psychdrugdangers כדי להשיג מידע על תופעות הלוואי המסוכנות שיש לתרופות פסיכיאטריות, מבסיס המידע היחיד מסוגו הזה לחיפוש, ועדכן אחרים לגבי השירות הזה. תוכל גם לבקר באתר cchrint.org/alternatives לקבל מידע על גישות אלטרנטיביות.

4. דווח על תגובות שליליות לתרופות: בעוד שחיילים משוחררים, חיילים בשירות פעיל, משפחותיהם וחבריהם צריכים ליידע ולדווח על כל תגובה שלילית לתרופות משנות חשיבה לרופאים ואנשי רפואה כללית, הם צריכים לדווח על זה גם לסוכנות הארצית שלהם לפיקוח על תרופות. רק דיווחים על כל התגובות השליליות לתרופות יחשפו את כל הסיכונים שבתרופות הפסיכיאטריות. בארה"ב, בקר באתר fda.gov/medwatch כדי לדווח על התגובות השליליות האלו או היכנס ל- cchrint.org/psychdrugdangers לקבלת מידע נוסף על תרופות אלה.

5. דווח על נזקים או ניסויים פסיכיאטריים: אל תסכים להשתתף בניסוי פסיכיאטרי כלשהו מאחר ואלה לעתים קרובות יכולים לגרום לנזק פיזי. רבים מהם ניתנים כדי לטפל ב-"אבחון" שהפסיכיאטרים אינם יכולים להוכיח את קיומו מבחינה פיזית. למשל, היזהר מכל הליך טיפולי במוח, כגון טיפול בהלם חשמלי (שוק חשמלי או ECT), גירוי מוחי עמוק (DBS), גירוי העצב התועה (VNS), גירוי מגנטי חוצה גולגולת (TMS), גירוי מגנטי חוצה גולגולת שניתן שוב ושוב (rTMS), ואחרים. ממליצים עליהם לעיתים קרובות כשטיפול פסיכיאטרי אחר נכשל. אבל הבעיה היא לא עם המטופל - הוא לא "מתנגד לטיפול". הבעיה היא עם הפסיכיאטר שלא מסוגל לאבחן. דווח על כל טיפול שכזה ל-CCHR: אי-מייל contact@cchr.org.

6. פנה לעזרת החוק: קורבנות של התעללות פסיכיאטרית או בני משפחותיהם יכולים להגיש תביעות כנגד הפסיכיאטר או מטפל בריאות הנפש שאשם באבחון שגוי ורישום תרופות שהזיקו להם, או בטענה של גרימת מוות. יכולה להיות לך עילה לתביעת פיצויים נגד הפסיכיאטר. במקרה כזה, עליך ליצור קשר עם עורך דין. אתה גם יכול ליצור קשר עם CCHR ב- contact@cchr.org למידע נוסף.

7. לאנשי חינוך או עורכי סמינרים: אתה יכול לקיים סמינרים ולהסביר לאחרים על הסכנות שבתרופות פסיכיאטריות באמצעות הזמנה ללא תשלום של החבילה החינוכית על האויב הסמוי. החבילה השלמה, כוללת את 'המדריך למחנך', את הסרט התיעודי האויב הסמוי וחומרים אחרים, ומספקת הוראות קלות לביצוע כדי לערוך סמינרים מקצועיים ויעילים.

8. הפץ סרטים תיעודיים של CCHR: השג סרטי תעודה חינוכיים של CCHR וחלק אותם לרבים אחרים. סרטי תעודה אלו זכו בפרסי מצוינות וסיפקו מידע למיליוני אנשים ברחבי העולם בנוגע לסכנות שבאבחונים פסיכיאטריים ובתרופות שלהם, ועל טיפולים פסיכיאטריים מזיקים, שבכולם חסרים הסטנדרטים המדעיים שקיימים בתחומי רפואה אחרים.

9. בקר במוזיאון של CCHR: מוזיאון 'פסיכיאטריה: תעשיית המוות' ממוקם במטה הבינלאומי הראשי של ועדת האזרחים לזכויות האדם, בשדרות סנסט 6616 לוס אנג'לס, קליפורניה 90028. הוא מציג את האמת אודות תעשייה רודפת בצע, מושחתת וכוחנית שלעתים קרובות מותירה אחריה סטיגמה, מוות והרס. התקשר מראש כדי לקבוע סיורים לתלמידים. מבקרים מתקבלים בברכה – שבעה ימים בשבוע. כניסה וחניה ללא תשלום. התקשר 1-800-869-2247 למידע נוסף. אתה יכול גם לערוך ביקור במוזיאון תעשיית המוות און-ליין, שכולל סיור וירטואלי מלא בתלת-ממד עם כל המצגות האור-קוליות. בקר באתר il.cchr.org/museum.

10. תמוך במטרה: תרומות וחברויות מאפשרות ל-CCHR לספק שירות וקמפיינים חינוכיים למען הציבור ללא תשלום. CCHR הוא ארגון ללא מטרות רווח 501(c)(3) בארה"ב שמטרתו היא חיסולה של התעללות פסיכיאטרית בכל תחומי החברה. כשאתה נותן תרומה ל-CCHR (שאפשר לקבל עליה החזר מס בארה"ב), אתה תומך בארגון זכויות האדם המסור והיעיל ביותר שנלחם כיום למען רפורמה בתחום בריאות הנפש. בקר באתר cchrint.org/cchrint-donate.

הורדות