היורה במספנת הצי לקח את
נוגד הדיכאון 'טראזודון'

כמה מקרי ירי נוספים תחת השפעה של תרופות צריכים לקרות
עד שהמחוקקים יתעוררו?

"למרות 22 אזהרות של תקני התרופות הבינלאומיים בנוגע לתרופות פסיכיאטריות שמציינות תופעות לוואי של מאניה, עוינות, אלימות ואפילו חשיבה על רצח ולמרות עשרות מקרים מזעזעים שהגיעו לחדשות, של ירי/הריגה שקשורים לשימוש בתרופות פסיכיאטריות, עדיין עמדה להתנהל חקירה פדרלית על הקשר שבין תרופות פסיכיאטריות לפעולות אלימות לא הגיוניות."

זה לקח פחות מ-48 שעות לקבל את הידיעה שהיורה במספנת הצי בוושינגטון, אארון אלקסיס, הוא עוד אחד מתוך שורה ארוכה של מבצעי פשעים תחת ההשפעה של תרופות פסיכיאטריות.

ה-'ניו יורק טיימס' דיווח שבזמן שאלקסיס שהה בפרווידנס, רוד איילנד ב-23 באוגוסט 2013 ושוב, חמישה ימים לאחר מכן, בוושינגטון הבירה, הוא קיבל מרשמים ל-'טראזודון', נוגד דיכאון שעל אריזתו מסגרת שחורה של ה-FDA לאזהרה מהתאבדות, ועם הוכחות מתועדות לכך שהתרופה גורמת למאניה ולהתנהגות אלימה.

עכשיו, 12 חפים מפשע (פלוס היורה) הם מתים במספנת הצי בוושינגטון.כן, המיתות הלא הגיוניות האלה הן עצובות, טראגיות ובלתי ניתנות לתפישה. והגיע הזמן להצביע על אלו שאחראים לכך.

(הערה: בנוסף הקלק כאן לקרוא הצהרה מהפסיכיאטר פיטר ברגין שהיורה במספנת הצי אארון אלקסיס לקח את נוגד הדיכאון 'טראדוזון').

בגלל שמחוקקים, גם ברמה המדינית וגם ברמה הפדרלית, מסרבים להתמודד עם הכמות העצומה של מידע שחושף את הקשר בין אלימות לתרופות פסיכיאטריות במרשם, פיגועי ירי כמו הטבח שהתרחש במספנת הצי בוושינגטון, ימשיכו לקרות.

למרות 22 אזהרות של תקני התרופות הבינלאומיים בנוגע לתרופות פסיכיאטריות שמציינות תופעות לוואי של מאניה, עוינות, אלימות ואפילו חשיבה על רצח ולמרות עשרות מקרים מזעזעים שהגיעו לחדשות, של ירי/הריגה שקשורים לשימוש בתרופות פסיכיאטריות, עדיין עמדה להתנהל חקירה פדרלית על הקשר שבין תרופות פסיכיאטריות לפעולות אלימות לא הגיוניות.

ברצינות, כמה עוד מקרי טבח צריכים לקרות על ידי יורים עם היסטוריה של תרופות פסיכיאטריות לפני שאלו שבידם הכוח ליצור שינוי ינקטו סוף סוף את הפעולה הנדרשת כדי להגן על העם האמריקאי?

רשימת היורים שקיבלו טיפול פסיכיאטרי ולקחו תרופות פסיכיאטריות היא ארוכה. בפרק זמן של קצת יותר משנה התרחשו שלושה מקרי טבח, כולל באורורה, קולורדו, בניוטון, קונטיקט וכעת במספנת הצי בוושינגטון, שהסתכמו ב-52 הרוגים ו-69 פצועים. בכל אחד מהמקרים, כמו בכל אחד מעשרות מקרי טבח אחרים, המכנה המשותף הוא שהיורים היו תחת טיפול פסיכיאטרי, או שהם לקחו תרופות פסיכיאטריות משנות חשיבה או שני הדברים ביחד.

מדווח שאארון אלקסיס, היורה במקרה הטבח במספנת הצי, לקח את נוגד הדיכאון 'טראזודון'.

בזמן שאוכפי החוק מגששים מסביב בניסיון למצוא מניע, יהיה מתאים להם להסתכל על ההיסטוריה הפסיכיאטרית של אלקסיס ובמיוחד על כל ההיסטוריה שלו של "טיפול" פסיכיאטרי תרופתי. המידע הזה הוא הכרחי ויחד עם זאת, זה מדהים שלעיתים קרובות מונעים מהציבור את המידע על תרופות פסיכיאטריות אצל היורים במשך חודשים ושנים.

דוגמה מושלמת לכך היאהתביעה המשפטית שהוגשה בקונטיקט כדי להכריח את הבוחן הרפואי של המדינה לפרסם את ההיסטוריה הפסיכיאטרית ונתוני תרופות פסיכיאטריות של היורה, אדם לנזה.

אותם הקשיים עלו עם היורה באורורה, קונטיקט, ג'יימס הולמס, שגם הוא היה תחת טיפול פסיכיאטרי ולמרות שהמשטרה גילתה נוגדי דיכאון בדירתו, המדיה בקושי הזכירה זאת ומחוקקים נמנעו מלברר מה החלק שהיה לתרופות האלו בעוד אחד ממקרי הטבח ההמוניים שקשורים לשימוש בתרופות פסיכיאטריות.

אנשים מתים ללא צורך. המידע הזה הוא לא סוד מדינה. האמת על הקשר שבין תרופות פסיכיאטריות לאלימות כבר ידועה ברבים מזה שנים רבות.אפילו מִנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) מבין את זה ומכיר בכך שתרופות פסיכיאטריות יכולות לגרום גם התאבדות וגם אלימות.

באופן אירוני, אפילו הצבא התחיל סוף סוף להתייחס לרישום יתר של תרופות פסיכיאטריות בעקבות מגפת ההתאבדויות בצבא. זה מצער, אך מחקר שנעשה לאחרונה עבור משרד ההגנה של ארה"ב (DoD) בדק עשרות גורמים שיכלו לתרום להתאבדויות בצבא אבל, תאמינו או לא, הוא אפילו לא הזכיר שימוש בתרופות פסיכיאטריות, שלפי הנתונים של DoD עצמה, עולה בכל שנה.

אלו לא תרופות נעימות. הן משנות את המיינד. מערכת בדיקה של ה-FDA חושפת שבין השנים 2004-2012 היו 14,773 דו"חות על תרופות פסיכיאטריות שגרמו לתופעות לוואי אלימות - 1531 מקרים של מחשבות רצחניות/רצח, 3287 מקרים של מאניה ו-8219 מקרים של תוקפנות.ה-FDA מודה שפחות מ-1% מכל המאורעות הרציניים בכלל מדווחים להם, כך שהמספר האמיתי של תופעות לוואי שמתרחשות הוא בוודאי גבוה יותר.

זה לא ניחוש. זה מתועד. לפחות 31 מקרי ירי בבתי ספר ו/או מקרי אלימות בהקשר של בתי ספר נגרמו על-ידי מי שלוקחים או מפסיקים לקחת תרופות פסיכיאטריות, וזה הסתכם ב-162 פצועים ו-72 הרוגים.

מאניה, עוינות, אלימות, מחשבות אובדניות ואפילו מחשבות להרוג אחרים הן תופעות שליליות של תרופות פסיכיאטריות. עשרים ושתיים אזהרות של תקן התרופות הבינלאומי פורסמו נגד תרופות פסיכיאטריות.

איזה חלק מהאזהרות הלאומיות והבינלאומיות האלה מחוקקי החוקים אינם מבינים? - אזהרות הריבוע השחור של ה-FDA והרשימה הארוכה של יורים (כולל אלקסיס) שהשתמשו בתרופות פסיכיאטריות. כמה עוד אנשים חפים מפשע צריכים למות בגלל שלמחוקקים אין את האומץ לחקור את האפשרות של קשר בין תרופות פסיכיאטריות לאלימות?


קלי פטרישיה או'מארה היא כתבת חוקרת לשעבר עטורת פרסים עבור ה-'וושינגטון טיימס, Insight Magazine' והיא כתבה עשרות מאמרים שחושפים את התרמית של אבחונים פסיכיאטריים ואת הסיכונים שבתרופות פסיכיאטריות - כולל הכתבה הראשית החלוצית שלה מ-1999 Guns & Doses שחושף את הקשר בין תרופות פסיכיאטריות ומעשים של אלימות לא הגיונית. היא גם המחברת של הספר עטור השבחים, 'מחוסל-פסיכי (Psyched Out): איך פסיכיאטריה מוכרת מחלות נפש ודוחפת גלולות שהורגות'.לפני עבודתה כעיתונאית חוקרת, או'מארה בילתה 16 שנים בגבעת הקפיטול כחברת סגל בקונגרס עבור ארבעה חברי קונגרס. היא מחזיקה בתואר B.S במדעי הפוליטיקה מאוניברסיטת מרילנד.

הורדות