מוזיאון
'פסיכיאטריה: תעשיית המוות'

המוזיאון המשוכלל שנפתח בדצמבר 2005 במטה הבינלאומי של CCHR מתעד כיצד פסיכיאטריה היא תעשייה שמונעת על-ידי רווח, והעזרה שהיא כביכול נותנת מסתיימת לעיתים קרובות במוות.

אלפי מחוקקי חוקים, רופאים, תומכים של זכויות אדם, מומחים בתחום הבריאות וסטודנטים כמו גם אזרחים פרטיים סיירו במוזיאון והם משתמשים במידע כדי לנקוט בפעולות בתחומי הפעילות שלהם ובכך להכריח את פסיכיאטריה לתת הסבר על הפשעים והניצול לרעה שלה.

בסיור וירטואלי שקיים כעת אונליין אתה יכול לראות בעצמך את ההשפעה ההרסנית של פסיכיאטריה על הנוער ועל החברה שלנו, כמו גם כיצד היא חדרה אל הוליווד ואל התעשיות היצרניות. ההשפעה הזו גרמה לאבדן מזעזע של כשרון בתחומי אומנות רבים, כולל קורט קובאין, מרילין מונרו וג'ודי גרלנד. צא לסיור הווירטואלי

סטטיסטיקות

  • תעשיית הפסיכיאטריה מכניסה קרוב ל-350 מיליארד דולר בשנה כשבערך 100,000 איש מתים במוסדות פסיכיאטריים ברחבי העולם.
  • 20 מיליון ילדים ברחבי העולם משתמשים בסמים פסיכיאטריים שיכולים לגרום להתאבדות, עוינות, אלימות, מאניה, סכרת, תלות בסמים, התקפי לב, שבץ ואפילו מוות.
  • בכל שנה, פסיכיאטרים הורגים כ-10,000 איש כתוצאה מהשימוש שלהם בשוקים חשמליים – 460 וולט של חשמל שמועברים דרך המוח וצורבים אותו.
  • פסיכיאטרים ופסיכולוגים אנסו לפחות 250,000 נשים. מחקרים מראים שעשרה עד עשרים וחמישה אחוזים מהפסיכיאטרים תוקפים מינית את מטופליהם; קרוב לוודאי שאחד מכל 20 קרבנות הוא קטין.

CCHR

מוזיאון תעשיית המוות ממוקם ב:
Citizens Commission on Human Rights
6616 Sunset Blvd
Los Angeles, California 90028
Admission is Free. שעות הפעילות: שני – שישי: 10 בבוקר עד 10 בלילה.
שבת וראשון: 10 בבוקר עד 6 בערב.

הבא את חבריך, את המשפחה שלך וכל אדם אחר שמגיע לו לדעת את האמת. קבוצות מתקבלות בברכה. כדי להזמין סיורים, בבקשה צור קשר עם מנהל המוזיאון במספר 2247-869-800-1.