CCHR פוקחת עיניים בנבדה להתעללות פסיכיאטרית

CCHR סיפקה מידע חשוב על בריאות הנפש למחוקקים בנבדה ועוזריהם על-ידי הבאת התערוכה הניידת שלה על הפסיכיאטריה לבניין הקפיטול.
CCHR סיפקה מידע חשוב על בריאות הנפש למחוקקים בנבדה ועוזריהם על-ידי הבאת התערוכה הניידת שלה על הפסיכיאטריה לבניין הקפיטול.
CCHR סיפקה מידע חשוב על בריאות הנפש למחוקקים בנבדה ועוזריהם על-ידי הבאת התערוכה הניידת שלה על הפסיכיאטריה לבניין הקפיטול.
תערוכה בבניין הקפיטול של המדינה מאירה באור האמת על עיסוקים פסיכיאטריים מזיקים.

למחוקקים של מדינת נבדה יש הרבה סוגיות להתמודד איתן כשהם עוברים על מאות הצעות חוק כל שנה לאישור או דחייה. השנה נכללו הצעות חוק לאפשר יותר חופש ליועצי בתי-ספר ופסיכולוגים להעביר יותר שירותים של בריאות הנפש ושירותי הבריאות ההתנהגותית של תלמידים בבתי-ספר.

אבל הצעות החוק לא לוקחות בחשבון את האלימות שמוכח שהיא נגרמת על-ידי תרופות פסיכיאטריות רבות שנרשמות כדרך שגרה כחלק מאותם שירותי בריאות. אלימות שנראה שהולכת וגדלה בבתי-ספר מקבילה לעלייה בשירותי בריאות הנפש ובשירותי הבריאות ההתנהגותית בבתי-הספר.

וכשלוקחים בחשבון שסטיבן פאדוק, היורה מלאס-וגאס שהרג 58 אנשים ב-2017, היה על ואליום, יש הרבה סיבות להפעיל את האזעקה בנבדה.

איזור נוסף של דאגה בהפחתת אלימות והתאבדות הוא הטיפול בנזעי חשמל (ECT), שיכול להוביל לפחד, חרדה ובלבול וגם הזיות, בין "תופעות לוואי" אחרות.

כדי להעלות את המודעות לסוגיות האלה ואחרות בתחום בריאות הנפש, CCHR הביאה את התערוכה הניידת שלה, 'פסיכיאטריה: תעשיית המוות', ישירות לבניין הקפיטול של מדינת נבדה בקרסון סיטי במהלך הסשן ה-80 של הרשות המחוקקת.

באופן הולם, שלושה מחוקקים מנבדה היו במקום כדי לפתוח את התערוכה, ובמהלך היומיים שהתערוכה הוצגה, 150 מחוקקים וגם עוזריהם ושתדלנים סיירו וראו את האמת של הנזק שנעשה במסווה של "עזרה".


אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

אלה שביקרו בתערוכות הניידות של CCHR ברחבי העולם חולקים את הסיפורים, הטרגדיות וההבנות האישיים שלהם.

עובדת מדינה, אריזונה, ארה"ב

"הייתי זקוקה למידע כי רופא הילדים שלי רוצה לשים אותם על תרופות פסיכיאטריות ל-ADHD. אני מחפשת כיוון טבעי. אני אסירת תודה על התערוכה שלכם שאימתה את מה שחשבתי על תרופות פסיכיאטריות".

מנהל בית-ספר, יפן

"כל-כך הרבה ילדים מתויגים כבעלי הפרעות התפתחותיות ומסוממים עם תרופות פסיכיאטריות. ילדים כאלה יכולים להשתפר עם טיפול וסביבה מתאימים. אנחנו חייבים להציל ילדים מתרופות פסיכיאטריות".

ניצולת שואה ויושבת-ראש, איגוד הנשים היהודיות בדרזדן, גרמניה

"עד לאחרונה, לא שמתי את הגורל הטרגי של משפחתי בהקשר של מה שהוצג בתערוכה. זה היה מוסתר במזרח ובמערב גרמניה ששורשיה של מכונת ההרג של הנאצים היו במחקר התורשתי הפסיכיאטרי ושזה סיפק את החשיבה הפסיאודו-מדעית להשמדה של מה שנקרא 'החיים ללא זכות לחיים'."

אחות, בית-החולים שאריטה בברלין, גרמניה

"פסיכיאטרים חסרי מצפון שלחו את הילד שלי למותו. כשהוא היה בטראומה מתקיפה אכזרית, הבן שלי חיפש עזרה במוסד לחולי נפש. הוא נשאר בבית-החולים הפסיכיאטרי רק 22 שעות, אבל זה הרס את חייו. הוא הלך לשם מרצונו החופשי, אבל כבלו אותו למשך 9.5 שעות ומילאו אותו בתרופות פסיכיאטריות נגד רצונו. התעקשתי שהוא ישוחרר מיד, אבל הוא עדיין היה תחת ההשפעה של תרופות פסיכוטרופיות כבדות, ובזמן שהוא היה במצב הזה הוא יצא לסיבוב רגלי בחוץ ואיכשהו מצא את עצמו על פסי הרכבת ונפגע מרכבת מהירה איזורית. הוא מת אחרי טיפול כפוי בבית-החולים הפסיכיאטרי. לרוע המזל הייתי צריכה לחוות בעצמי את מה ש-CCHR חושפת – פסיכיאטריה: מוות במקום עזרה".


עובדות

מסתכלים אחורה על השנה

השנה האחרונה הביאה להתרחבות ולהגעה רחוק יותר של המסר של CCHR. הנה הסטטיסטיקות:

502,022

חוברות

חולקו וחשפו את האמת מאחורי התעללויות בתחום בריאות הנפש

118

מדינות

שמהן הזמנות הגיעו לחומרים של CCHR

157

מיליון

נחשפו דרך המדיה שחשפה את המקור האמיתי להתעללות בתחום בריאות הנפש

20,920

אנשים

סיירו במוזיאון של CCRH 'פסיכיאטריה: תעשיית המוות' בהוליווד, קליפורניה, השנה

1,853

אירועים

נגד התעללות פסיכיאטרית נערכו כדי לתת קול לחסרי הקולשים קץ להתעללות הפסיכיאטרית

בתור כלב שמירה של תחום בריאות הנפש ללא כוונת רווח, CCHR סומכת על חברויות ותרומות כדי להוציא לפועל את שליחותה לבער הפרות של זכויות האדם בידי הפסיכיאטרים ולנקות את תחום בריאות הנפש. כדי להיות חלק מהתנועה הגדולה ביותר בעולם לשינוי בריאות הנפש, הצטרף לקבוצה שעזרה לחוקק מעל 180 חוקים להגנה על אזרחים מפני עיסוקים פסיכיאטריים מזיקים.

הורדות