הפרעות פסיכיאטריות שהומצאו על ידי הצבעה

חוברת ההדרכה של הפסיכיאטריה לחיוב חשבונות "התנ"ך", המדריך לאבחון וסטטיסטיקה להפרעות נפש
הקריטריונים של אבחון פסיכיאטרי נקבעים פשוט על ידי הצבעה ומוכנסים לתוך מדריך האבחון והסטטיסטיקה להפרעות-נפש של איגוד הפסיכיאטרים האמריקאיDSM).מהשעומד להצבעה היא שיטה של סיווג של סימפטומיםשהוא שונה בצורה דרסטית וזר לכל דבר ברפואה. אף אחד מהאבחונים הפסיכיאטריים אינו נתמך על ידי עדות אובייקטיבית של מחלה גופנית, חולי או עדות מדעית.

אין שום ממצאים של בדיקות אובייקטיביות בפסיכיאטריה, לא צילומי רנטגן, מעבדה, או מבחן שאומרים בבטחה שיש למישהו או שאין לו הפרעה נפשית."
-אלן פרנסס, יושב ראש לשעבר של כח המשימה DSM-IV

"DSM-IV הוא הזיוף שבאמצעותו פסיכיאטריה מבקשת להתקבל על ידי הרפואה באופן כללי. יודעי דבר יודעים שזהו מסמך פוליטי יותר מאשר מדעי....DSM-IV נעשה לתנ"ך ולבסט סלר של עשיית כסף – למרות הכשלונות הגדולים שלו.
 – לורן מושר, .M.D, פרופסור קליני של פסיכיאטריה

"הדרך שדברים נכנסים ל-DSM אינה מבוססת על בדיקת דם או סריקת מוח או ממצאים גופניים. היא מבוססת על תיאורים של התנהגות. וזהו כל מה שפסיכיאטריה הינה."  – ד"ר קולין רוס, פסיכיאטר

"אנו מסוגלים להמציא מספיק תיוגים אבחוניים לשינויים נורמליים במצבי רוח ומחשבה, כך שביכולתנו לספק לך תרופות ללא הפסק... אולם כאשר זה מגיע להמצאה של מחלה, אף אחד לא עושה את זה טוב כמו פסיכיאטריה."  – ד"ר סטפן קרוסזסקי, פסיכיאטר מפנסילבניה בוגר הרווארד, 2004

"בקצרה, כל העניין הזה של יצירת קטגוריות פסיכיאטריות ל'מחלה', נותנים להן הסכמה רישמית, ולאחר מכן מצמידים להן קוד אבחוני, ובאמצעותן מחייבים את חברות הביטוח, כל אלה אינם אלא המולה רבה המעניקה לפסיכיאטריה הילה פסדו-מדעית. העבריינים מאכילים את הציבור קש כמובן".  – ד"ר תומס דורמן, רופא למחלות פנימיות וחבר הרויאל קולג' לרפואה באנגליה ובקנדה כתב:

הורדות