וידאו

תשדירים של CCHR
למד את העובדות על פסיכיאטריה

בהתבסס על העובדות והסטטיסטיקות הקשורות לסימום פסיכוטרופי – בייחוד זה של ילדים – סרטוני הוידאו מאירי העיניים האלה של CCHR חושפים את הזוועה והמוות שנגרמים על ידי הכביכול מדע שנקרא פסיכיאטריה.

צפה בתשדירים

המדריך לאבחון וסטטיסטיקה להפרעות נפש ההונאה הקטלנית ביותר של הפסיכיאטריה

זהו קטלוג רבמכר למחלות נפש של הפסיכיאטריה — יש בו 943 עמודי והוא כולל את הכול מדיכאו וחרדה לגמגו, התמכרות לסיגריות, פחד מעכבישי, סיוטי לילה, בעיות במתמטיקה נתנו אינטרפרטציה חדשה לכול ואפילו הפרעת ינקות – ה והרבה מה מתיוגות באופ מסול כמחלות מוחיות.

צפה בסרט
הזמן את הסרט

 

שיווק הטירוף
האם כולנו יצאנו מדעתנו?

הסרט התיעודי המקיף על הסימום בתרופות פסיכוטרופיות – זהו סיפורה של ברית רווחית מאוד בין חברות התרופות לבין פסיכיאטריה, ברית שגרפה רווח של 80 מיליארד דולר ממכירת תרופות פסיכוטרופיות לקהל התמים. 

 

צפה בסרט
הזמן את הסרט


רווח קטלני: הסיפור שלא סופר על הסמים הפסיכוטרופיים

דמיין לעצמך תעשייה של 330 מיליארד דולר אשר טוענת שהיא מועילה לאנשים עם, כביכול, בעיות רפואיות, ואשר יחד עם זאת, לא היה לה אפילו מקרה ריפוי אחד. הסרט התיעודי המרתק קורע את המסכה מעל סימום בסמים פסיכוטרופיים וחושף מכונת ייצור כסף אכזרית, אך מבוצרת היטב.


צפה בסרט

הזמן את הסרט

פסיכיאטריה: תעשיית המוות

מצגת מרתקת זאת אשר הופקה במשך שנתיים, חושפת את ההרס שבוצע על-ידי פסיכיאטרים בכל סקטור בחברה שלנו. קטעים מלאי המחשה מסרטי ארכיון וסרטים עכשוויים המראים פסיכיאטרים בפעולה, ראיונות מאירי עיניים עם מומחים לרפואה ותיאורים מרגשים של קורבנות ומשפחותיהם, כל אלה הופכים את הדי.וי.די הזה לתיעוד המלא והמזוויע ביותר של התעללות פסיכיאטרית שאי פעם הופק.

צפה בסרט
הזמן את הסרט

מרשם הפסיכיאטריה לאלימות

על ידי תיעוד ההשפעה של תעשיית תרופות שגורפת מיליארדים רבים, סרט עוצמתי וויזואלי זה, מכיל ראיונות עם מומחים, הורים וקורבנות. הקלטות דרמטיות של שיחות טלפון עם המשטרה אשר בוצעו על ידי בני משפחה – ואפילו על ידי אחד מהרוצחים – מעבירות את המציאות המצמררת של כותרות היום. זוהי האמת המזעזעת שמאחורי גל האלימות הנוכחי שמחריב את הבתים, בתי הספר ואת הקהילות שלנו.


צפה בסרט

הזמן את הסרט

הורדות