אירוע יום שנה שייזכר לתמיד: CCHR חוגגת 50 שנות הישגים

גאלה של יובל ה-50 של CCHR
המפיק/הבמאי קווין מילר מקבל את פרס זכויות האדם של CCHR
פרקליט המדינה של טקסס אנדי ויקרי מקבל את פרס זכויות האדם של CCHR
הגאלה של יובל ה-50 של CCHR (למעלה); המפיק/הבמאי קווין מילר (למעלה משמאל) ופרקליט המדינה של טקסס אנדי ויקרי (למטה משמאל) מקבלים את פרס זכויות האדם של CCHR.
CCHR חגגה את יום השנה ה-50 שלה בסטייל, כשהיא מסתכלת אחורה על היסטוריה של הגנה על זכויות האדם ומוקירה את שותפיה לנשק עם פרס זכויות האדם שלה.

פעילי זכויות האדם, מחוקקים, רופאים, עורכי-דין ומנהיגים אזרחיים וקהילתיים התכנסו במלון לנגהאם הנטינגטון בפסדינה, קליפורניה, ב-13 באפריל 2019, לחגיגת יום השנה ה-50 והענקת פרסי זכויות האדם של ועדת האזרחים לזכויות האדם (CCHR).

עשרות מכתבי הוקרה רשמיים ומכתבי איחולים שמכירים באבן הדרך הזאת מעידים על ההישגים הרבים של CCHR בתחום זכויות האדם.

בנאומה, עורכת-הדין לזכויות האזרח, אליסון פולמר, מדטרויט ניצלה את ההזדמנות לקרוא ל-"צבא של עורכי-דין" שיתמכו בעבודתה של CCHR. פולמר, החברה האחרונה שהצטרפה למועצה המייעצת של CCHR, הצדיעה ל-"50 שנות לחימה של CCHR למען צדק וחירויות במערכת בריאות הנפש".

CCHR מעניקה את פרסי זכויות האדם לאנשים שמפגינים אומץ למופת במאבק למען השבת זכויות אדם בסיסיות בתחום בריאות הנפש. מקבלי הפרס השנה כללו את הפרקליט מטקסס אנדי ויקרי, שבמשך יותר מ-30 שנה יצא נגד חברות תרופות בגלל ההשפעות האלימות ומעודדות ההתאבדות של תרופות פסיכוטרופיות. הוא השיג פסק דין תקדימי עבור המשפחה של אדם שהרג שלושה קרובי משפחה ואת עצמו אחרי שלקח תרופה נגד דיכאון, כשחבר המושבעים קבע קשר סיבתי בין התרופה לאלימות. בעת קבלת הפרס, ויקרי אמר ש-CCHR "אומרת את האמת לבעלי השררה, כשבכך אני מתכוון לאמירת אמת שאינה פופולארית אבל שהיא חיונית לאנשים בשלטון שאולי לא רוצים לשמוע אותה". הוא ציין לשבח את CCHR על ״המסירות והנחישות" שלה ושיבח את המאמצים של CCHR. הזוכה השני היה הסופר, המפיק והבמאי קווין מילר, שהפנה את אור הזרקורים לנזק מייסר ועמוק מתרופות פסיכוטרופיות באמצעות סרטיו התיעודיים היחידים במינם, 'דור Rx' ו-'מכתבים מדור Rx'.

CCHR נוסדה בשיתוף ב-1969 על-ידי תנועת ה-Scientology והפרופסור לפסיכיאטריה ד"ר תומאס סאס, שאמר: "המשימה שהצבנו לעצמנו, להילחם נגד הכפייה הפסיכיאטרית, היא חשובה. זו משימה אצילית ואנחנו חייבים להתמיד בה, למרות כל המכשולים. מצפוננו דורש מאיתנו לעשות לא פחות מזה".

במשך 50 השנים האחרונות CCHR, בשיתוף פעולה עם שותפים לנשק רבים ברחבי העולם, נלחמה נגד הכפייה הפסיכיאטרית. היא מקווה שב-50 השנים הבאות היא תמשיך להביא צדק לתחום בריאות הנפש. ראה מבט על חמישים שנות הישגים למידע נוסף על היסטוריית ההצלחות של CCHR בפעילות הזאת.אם אתה יודע על מישהו שעבר התעללות פסיכיאטרית, דווח ל-CCHR היום.

נוקטים פעולה
להגן מפני התעללות פסיכיאטרית

השליחות של CCHR היא לחסל את ההתעללויות שמבוצעות במסווה של בריאות הנפש ולחוקק חוקים להגנת המטופלים והצרכנים לכולם.

CCHR מקבלת דיווחים מאנשים שעברו התעללות אחרי שהם ביקשו עזרה מפסיכיאטרים ו/או מפסיכולוגים, אובחנו באופן שקרי ואולצו לעבור טיפול פסיכיאטרי לא רצוי ומזיק. זה יכול לכלול תרופות פסיכיאטריות שמתועדות כגורמות לתופעות לוואי חמורות, אשפוז בכפייה או הלם חשמלי.

לעתים קרובות CCHR יכולה לעזור לאנשים להגיש תלונות או לעבוד עם עורכי-הדין שלהם כדי לחקור את המקרה שלהם לעומק.

אם מישהו שאימו, אישתו, אחותו או אביו, אחיו, בנו, ילדו או חברו נהרגו על-ידי "טיפול" פסיכיאטרי או שנגרם להם נזק בגללו, בבקשה כתוב לנו עם הפרטים המלאים וספק כל עדות מתועדת ב-cchr-israel.org.il/abuse. כל המידע שמתקבל נשמר חסוי באופן מוחלט.

עזור לנו לעצור את ההתעללות. דווח היום.


שים קץ להתעללות

בתור כלב שמירה של תחום בריאות הנפש ללא כוונת רווח, CCHR סומכת על חברויות ותרומות כדי להוציא לפועל את שליחותה לבער הפרות של זכויות האדם בידי הפסיכיאטרים ולנקות את תחום בריאות הנפש. כדי להיות חלק מהתנועה הגדולה ביותר בעולם לשינוי בריאות הנפש, הצטרף לקבוצה שעזרה לחוקק מעל 180 חוקים להגנה על אזרחים מפני עיסוקים פסיכיאטריים מזיקים.

הורדות