ישנם צעדים שאנחנו יכולים לנקוט. שישה ליתר דיוק.

  1. הזמן עותקים של ה-DVD הזה ושלח אותו לאנשי מקצוע בתחום הבריאות ולעורכי-דין רבים ככל האפשר. חברים, משפחה, קבוצות פעילות וקובעי מדיניות של הממשלה צריכים גם הם לקבל עותק.
  2. אם אתה שומע על תופעות לוואי שליליות מ-ECT, דאג שזה ידוּוח לסוכנות הפיקוח הארצית שלך. אתה גם יכול לכתוב דו"ח חסוי ל-CCHR.
  3. דאג ליידע חברי כנסת ושרי ממשלה על הצורך בביצוע רפורמה בחוק בריאות הנפש. הסכמה מדעת מלאה צריכה להיות בגדר חובה עבור כל מי שנחשב לחולה נפש ומועמד לכל טיפול בתחום בריאות הנפש. קדם איסור קבוע על ECT.
  4. סוכנויות פיקוח ומועצות שמפקחות על פסיכיאטרים ועל אנשי מקצוע בתחום בריאות הנפש יכולות לחקור ולשלול את רישיון העבודה של עוסק בבריאות הנפש במקרים חמורים של רשלנות רפואית, הזנחה רפואית והתעללות. הגש תלונות על מקרים כאלה לגופים האלה, כדי לחשוף הפרות של תקנון העיסוק במקצוע שמיועד לעוסקים בתחום הבריאות.
  5. פסיכיאטרים אינם מגבילים את ההתעללות שלהם במטופלים לטיפול בנזעי חשמל. אם ידוע לך על פסיכיאטר או פסיכולוג שביצע עבירה מינית, חריגה כספית, רשלנות מקצועית, הונאה או כל פשע אחר, דווח למשטרה ול-CCHR.
  6. זכור: אין שום בדיקות רפואיות (צילומי רנטגן, סריקות מוח, בדיקות דם וכו') שיכולות לתת תקפות לאף אחת מטענות הפסיכיאטריה. עם זאת, לרופאים לגיטימיים יש הרבה בדיקות מדעיות שיכולות לאתר מחלות גופניות שלא טופלו שנראות כמו "בעיה פסיכיאטרית". אם אתה או מישהו שאתה מכיר חווה הפרעה נפשית, ודא שתבוצע בדיקה רפואית יסודית ולא פסיכיאטרית.
הורדות
פסיכיאטריה: מחריבה את עולמך באמצעות סמים
הורדה ללא תשלום