שיתוף פעולה עם ה-NAACP כדי לעצור את ההתעללות הפסיכיאטרית באמריקה השחורה

כדי לעצור את ההתעללות הפסיכיאטרית ואת הטיפול בנזעי חשמל, הכומר פרד שו העביר הרצאות ודיבר בסמינרים ובתערוכות הניידות של CCHR ברחבי ארה״ב.
הכומר פרד שו איחד כוחות עם ה-NAACP כדי להעביר החלטות שנועדו להגן על אפרו-אמריקאים מהתעללות פסיכיאטרית וטיפול בנזעי חשמל.

הכומר פרד שו, סגן נשיא סניף אינגלווד/סאות׳ ביי של האיגוד הלאומי לקידום אנשים צבעוניים (NAACP) והדירקטור לענייני הציבור של ועדת האזרחים לזכויות האדם (CCHR) הבינלאומית, התחיל לפעול ליצירת רפורמה בתחום בריאות הנפש לפני יותר מ-25 שנה.

עם איגוד הפסיכיאטרים האמריקני (APA) שהגיש בקשה למינהל האמריקאי למזון ותרופות לסווג מחדש את מכונת ההלם החשמלי לאותה קטגוריית בטיחות כמו עדשות מגע, ועם הסימום הנפוץ של אמריקה השחורה, שו הרגיש מחויב לעשות משהו.

והוא אכן עשה. הוא פנה למדיה. הוא דיבר ביותר מ-19 תוכניות רדיו, וגם בטלוויזיה ודרך אינספור הודעות לעיתונות שהתפרסמו בדפוס ואונליין, ובסופו של דבר הגיע ל-4.9 מיליון איש עם העובדות על טיפול בנזעי חשמל (ECT) ועל תרופות פסיכוטרופיות.

אבל ב-2016 הוא העלה את הרף, והצטרף לצעדת המחאה של CCHR שמנתה יותר מ-500 איש במהלך הפגישה השנתית של APA באטלנטה, ג'ורג'יה. המסר של הצעדה ולאחר מכן התערוכה הניידת של CCHR היה הצורך לאסור על טיפול בנזעי חשמל. הצטרפו אליו לא רק חברי NAACP, אלא גם חברי Black Lives Matter (לחיים שחורים יש משמעות), 10,000 Fearless‏ (10,000 חסרי פחד), Concerned Black Clergy (אנשי דת שחורים אכפתיים) ואומת האסלאם.

ואז שו העלה את הלחץ שוב, והפעם הוביל בעצמו צעדה של 600 מפגינים במהלך הפגישה השנתית הבאה של APA בסן-דייגו, ביחד עם הסניף המקומי של NAACP עם המסר "איסרו את טיפול בהלם חשמלי – זה עינוי, לא טיפול". מיד לאחר ההפגנה הזאת התקיימה תערוכת 'פסיכיאטריה: תעשיית המוות' בהארלם ובוושינגטון די-סי, שם היא הוצגה לחברי הקונגרס במהלך הכנס המפלגתי השנתי של חברי קונגרס שחורים.

שו גם העביר סדרת הרצאות מול קבוצות שכללו את 'הפסקת אש בדרום קליפורניה', 'דרום קליפורניה נגד טיפול כפוי', הפקולטה לפסיכולוגיה של הקולג' סוות'ווסט, ועדת אנשי הדת של משטרת לוס-אנג'לס וה-NAACP. בסך הכול, הוא הגיע ליותר מ-12,000 איש דרך הרצאות ותערוכות.

העבודה של שו הגיעה לשיאה עם שתי החלטות של NAACP: האחת – לאסור את השימוש בטיפול בנזעי חשמל, והשנייה – להתנגד לסימום הפסיכוטרופי הנפוץ של ילדים. שתיהן עברו פה אחד במשרד הלאומי של ה-NAACP והופצו לכל 2,000 הסניפים של NAACP ברחבי ארה"ב.על-ידי חשיפת האמת על התעללות פסיכיאטרית, אתה מציל חיים. ספר לנו את הסיפור שלך.

נוקטים פעולה
נלחמים נגד הפסיכיאטריה? ספר לנו על זה

האם הסיפורים על העמדת הפסיכיאטריה לדין מעוררים בך השראה? האם אי פעם תהית אם הסיפור שלך יכול להתפרסם?

'ועדת האזרחים לזכויות האדם' היא רשת עולמית של נציבים, עורכי-דין, אנשי מקצוע בתחום הבריאות, חוקרי הונאות, פעילים למען ילדים, מחנכים, אימהות, אבות, אחיות ואחים, שכולם קשורים יחדיו על-ידי המטרה המשותפת להשיב זכויות אדם וכבוד לתחום בריאות הנפש. בזמן שאתה קורא את זה, אתה כבר חלק מהקבוצה.

אם תיעדת, חשפת, הגשת תביעה, פנית לערכאות או חוקקת חוקים נגד התעללויות פסיכיאטריות והיית רוצה לחלוק את האתגרים וההצלחות שלך עם אחרים, נשמח לשמוע ממך. הסיפור שלך עשוי להתפרסם בדף מידע עתידי.

בבקשה שלח את הסיפור והתצלומים שלך. הוא יכול לעורר השראה באחרים להצטרף אלינו כדי לשים קץ להתעללות הפסיכיאטרית ברחבי העולם.

אנחנו מצפים לשמוע ממך!


עצור התעללות פסיכיאטרית

בתור כלב שמירה של תחום בריאות הנפש ללא כוונת רווח, CCHR תלויה בחברויות ובתרומות כדי להוציא לפועל את שליחותה לבער הפרות של זכויות האדם בידי הפסיכיאטרים ולנקות את תחום בריאות הנפש. כדי להיות חלק מהתנועה הגדולה ביותר בעולם לשינוי בריאות הנפש, הצטרף לקבוצה שעזרה לחוקק מעל 180 חוקים להגנה על אזרחים מפני עיסוקים פסיכיאטריים מזיקים.

הורדות