האויב הסמוי - חשיפת האינטרס הכמוס של הפסיכיאטריה

בתחילת 2013, האתר הרשמי של משרד ההגנה של ארה"ב הודיע על סטטיסטיקה מזעזעת, לפיה מספר מקרי ההתאבדות בצבא בשנת 2012 עלה בהרבה על מספר ההרוגים בקרב - ממוצע של כמעט אחד ביום. חודש לאחר מכן התפרסמה סטטיסטיקה קשה יותר מהמשרד לענייני חיילים משוחררים: ההתאבדות של חיילים משוחררים הגיעה ל-22 ביום - כ-8000 בשנה.

למד עוד

מהי ועדת האזרחים לזכויות האדם

ועדת האזרחים לזכויות האדם (CCHR) הוא ארגון ללא מטרות רווח שמגן על תחום בריאות הנפש, ושחוקק מעל 150 חוקים להגנה על אנשים מפני התעללויות ופעולות שנעשות בכפייה. ועדת האזרחים לזכויות האדם נלחמה כבר מזה זמן רב כדי להשיב חזרה זכויות אדם בסיסיות שלא ניתנות לשלילה, לתחום בריאות הנפש. חלק מדברים אלה, אך לא כולם, כוללים הסכמה מודעת מלאה בנוגע ללגיטימיות הרפואית של אבחון פסיכיאטרי, לסכנות בטיפולים פסיכיאטריים, לזכות לקבל את כל החלופות הרפואיות הזמינות ולזכות לסרב לכל טיפול שנחשב פוגע.
למד עוד

הישגים

ועדת האזרחים לזכויות האדם – מביאה את הפסיכיאטריה לדין במשך יותר מארבעה עשורים

ועדת האזרחים לזכויות האדם היתה בקו החזית של שיקום שדה בריאות הנפש מאז 1969. CCHR תיעדה אלפי מקרים של אנשים שמוכיחים שתרופות פסיכיאטריות ולעיתים קרובות טיפולים פסיכיאטריים אכזריים יוצרים אי שפיות וגורמים לאלימות והוכרה על ידי מגיש הדוחות של הוועדה לזכויות האדם של האו"ם כאחראית ל רפורמות גדולות רבות שמגינות על אנשים מפני התעללויות פסיכיאטריות.
הסיפור המלא

נקוט פעולה

הפוך למעורב במלחמה למען זכויות האדם!

ועדת האזרחים לזכויות האדם לא רק חושפת הפרות של זכויות האדם בשדה בריאות הנפש, כי אם גם עובדת בצורה פעילה לצד יחידים וקבוצות בכל העולם כדי להביא לרפורמה הנחוצה כל כך. ישנן דרכים שונות שבהן תוכל לעזור.
פרטים נוספיםהורדות